top of page
Search
  • Writer's pictureKristians Liepiņš

Uzsāk speciālistu atlasi darbam virtuālās terapijas laboratorijā
Informācijas tehnoloģiju uzņēmums “TietoEVRY” ar Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centru aicina pieteikties darbam virtuālās terapijas laboratorijā. Speciālistu uzdevums būs uzlabot pusaudžu un jauniešu mentālo veselību, izmantojot virtuālās paplašinātās realitātes tehnoloģijas psihoterapijas seansos.


Lai izmantotu iespēju pieteikties speciālistu atlasei, nepieciešama maģistra līmeņa izglītība klīniskajā psiholoģijā vai medicīnā, taču vienlaikus uz pierādījumiem balstītus garīgās veselības seansus būs iespēja nodrošināt šo programmu pēdējo kursu studentiem. Par galveno prasību noteikta spēja saprasties gan ar bērniem, gan vecākiem, kā arī vēlme mācīties un apgūt jaunu informāciju, kas palīdzētu pusaudžiem attīstīt svarīgas emociju kontroles prasmes.


Mēs esam izveidojuši jaunu un inovatīvu programmu – virtuālās terapijas laboratoriju, kur strādāsim ar nākamās paaudzes tehnoloģijām, meklējot veidus, kā palīdzēt aizvien vairāk jauniešiem, īpaši bērniem, viņu mentālās veselības grūtībās. Mums šobrīd komandā ir eksperti no Latvijas, Somijas, Norvēģijas, Kanādas un Lielbritānijas. Esam diezgan droši, ka kļūsim par vienu no vadošajiem centriem Eiropā, tāpēc aicinām pievienoties ambiciozus speciālistus, kurus aizrauj doma par iespēju palīdzēt bērniem un jauniešiem,” uzsver Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.

Papildus bērnu un jauniešu sākotnējās novērtēšanas, konsultēšanas un psiholoģiskās terapijas pienākumiem jaunajam speciālistam pirmajos mēnešos būs jāapgūst zināšanas par mentālās veselības terapijas un datu ievākšanas metodēm, kā arī jādalās ar pieredzi dažādās auditorijās.


Virtuālās terapijas laboratorijā, izmantojot nākamās paaudzes tehnoloģijas, uzlabos pusaudžu un jauniešu garīgo veselību. Turklāt pilotprojekta priekšrocība ir iespēja attālināto terapiju pietuvināt reālai saskarsmei ar speciālistu, ko nenodrošina attālināts videokonferences zvans.


Saskaņā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “TietoEVRY” un Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra parakstīto memorandu pēc speciālistu piesaistes norisināsies apmācību process, lai uzsāktu virtuālās terapijas laboratorijas darbību “Jaunajā Teikā”, Gustava Zemgala gatvē 76.


Pretendenti pieteikties vakancei līdz 31. maijam var šeit: https://www.pusaudzis.lv/stradat-pie-mums


Publicitātes video pieejams šeit: https://youtu.be/6VbY6ET9URY

https://youtu.be/Bym6SXAC5cI


Par "TietoEVRY"

"TietoEVRY" ir vadošais digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu uzņēmums Ziemeļvalstīs ar spēcīgu vietējo klātbūtni tirgos un globālām iespējām. "TietoEVRY" nodrošina digitālās priekšrocības un pilna cikla pakalpojumus uzņēmumiem un sabiedrībai. Uzņēmuma galvenais birojs ir Somijā. "TietoEVRY" darbinieku skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem kompāniju un sabiedriskā sektora klientu vairāk nekā 90 valstīs. Sabiedrības apgrozījums gadā ir aptuveni trīs miljardi eiro, un tā akcijas tiek kotētas "NASDAQ" Helsinkos un Stokholmā, kā arī "Oslo Børs".


“TietoEVRY” Latvijas filiāle (SIA “Tieto Latvia"), apvienojot vairāk nekā 1000 talantīgus speciālistus un inovatīvas tehnoloģijas, ir viena no lielākajām informācijas tehnoloģiju sabiedrībām Latvijā, ierindojoties arī starp vadošajiem Latvijas eksportētājiem.


Par Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centru

Centrs specializējas darbā ar pusaudžiem un jauniem cilvēkiem no 12 līdz 25 gadu vecumam, palīdzot psihoemocionālajās grūtībās. Tas ir vecums, kad visbiežāk parādās šādas grūtības, un vienlaikus arī vecums, kad notiek lielākās pārmaiņas. Tādēļ palīdzība, kādu saņēmis pusaudzis vai jaunietis, var ietekmēt visu viņa tālāko dzīves ceļu, sekmes mācībās skolā un augstskolā, veselību, karjeru un attiecības vēlāk ģimenē.


Centra mērķis ir apvienot pašus labākos speciālistus un radīt drošāko, draudzīgāko vietu, kur vērsties ģimenēm, pusaudžiem un jauniešiem. Centra profesionāļu komanda balstās pieredzē, kas uzkrāta vairākus gadus, veidojot šādu pakalpojumu Latvijā. To izmantojuši jau vairāki simti pusaudžu un ģimeņu. Mums ir specializēta pieeja, metodika un tieši jauniešiem piemērotas terapijas programmas.


Papildu informācija:

Inga Grencberga

"TietoEVRY" mārketinga un komunikācijas speciāliste

Inga.grencberga@tietoevry.com

26710732


Nils Sakss Konstantinovs

Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs

nils.konstantinovs@pusaudzis.lv

29510511

417 views0 comments

Recent Posts

See All

Vērienīgs pētījums uzrādījis, ka vecāku iesaiste bērna mācībās un mājasdarbu pildīšanā ne vienmēr uzlabo bērna sekmes. * Kas īpaši interesanti - lielāka nozīme bijusi vecāku sociālajam stāvoklim un i

bottom of page