Par mums

Nils Konstantinovs,
Pusaudžu psihoterapijas centra vadītājs

Mūsu centrs specializējas darbā ar pusaudžiem un jauniem cilvēkiem 14-24 gadu vecumā, palīdzot viņu psihoemocionālajās grūtībās.


Tas ir vecums, kad visbiežāk parādās šādas grūtības, un reizē arī vecums, kad iespējamas lielākās pārmaiņas. Tādēļ palīdzība, kādu saņems pusaudzis vai jaunietis, var ietekmēt visu viņa tālāko dzīves ceļu, sekmes mācībās un augstskolā, veselību, karjeru un attiecības nākotnes ģimenē.


Pusaudzība ir īpašs vecums - atšķirīgs gan no bērnības, gan pieaugušo dzīves - ar savām specifiskām iezīmēm. Tas prasa speciālas zināšanas, pieeju un profesionālās prasmes.

Mūsu mērķis centrā ir apvienot pašus labākos speciālistus un radīt drošāko, draudzīgāko vietu, kur vērsties ģimenēm, pusaudžiem un jauniešiem.

Mēs balstāmies pieredzē, kas uzkrāta vairākus gadus veidojot šādu pakalpojumu Latvijā, ko izmantojuši jau vairāki simti pusaudži un ģimeņu. Mums ir specializēta pieeja, metodika un tieši pusaudžiem piemērotas terapijas programmas.


Daži no mūsu klientiem sūdzas par trauksmi vai nomāktību un depresiju. Citās ģimenēs ir problēmas ar vielu lietošanu, sekmēm skolā vai pusaudža agresīvu uzvedību. Vēl citiem lielu problēmu nav, bet ir neskaidrība par nākotni vai jautājumi par personisko identitāti. Lai kādas arī būtu grūtības, ar kurām saskaraties, varat būt droši, ka Pusaudžu psihoterapijas centrā Jūs saņemsiet:


  • saprotošu, draudzīgu un profesionālu pieeju

  • pierādījumos balstītu, konfidenciālu palīdzību

  • pusaudža vecumposma ekspertu zināšanas un rekomendācijas

  • vispusīgu psihodiagnostiku un risku novērtējumu

  • efektīvas un drošas psihoterapeitiskās metodes

 

Pieteikt vizīti

Lai pieteiktu vizīti, lūdzu aizpildiet šo formu vai sazinieties ar mums pa telefonu 29510511.

arrow&v
 

+371 29510511

SIA "Severīns", Reģ. nr. LV40103715496

  • Facebook

Uzmanību! Ja Jums nepieciešama tūlītēja palīdzība vai pastāv drauds veselībai vai dzīvībai,
zvaniet NMPD uz 113 vai Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111.  
©2020 Pusaudžu psihoterapijas centrs.