top of page
virtualas-terapijas-lab_2.jpg

Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs sadarbībā ar TIETOEVRY šobrīd izstrādā jaunākās paaudzes tehnoloģiju psiholoģiskās terapijas nodrošināšanai virtuālā vidē.

 

DSC_3444.jpg
DSC_3615.jpg
IMG_9818.jpg

Pēc vizītes laika saskaņošanas, Jūs saņemsiet e-pastu ar detalizētu informāciju par izmēģinājuma konsultācijas norises gaitu, mērķiem un noteikumiem. Izmēģinājuma vizīte ir bez maksas. Tā ilgs aptuveni 50 minūtes. Norises vieta - Virtuālās realitātes laboratorija Jaunajā Teikā.

Nosūtot informāciju, Jūs piekrītat sniegto personas datus apstrādei un sniedzat SIA "Pusaudžu un jauniešu centrs" atļauju sazināties ar Jums, lai informētu par centra sniegtajiem pakalpojumiem un projektiem. Ņemot vērā, ka īpašu nozīmi piešķiram mūsu klientu datu drošībai, Jūsu datu apstrādi nodrošinām saskaņā ar visām normatīvo aktu prasībām. Pusaudžu un jauniešu centrs nodrošina atklātu un pārredzamu informāciju par personas datu apstrādi un jums ir tiesības piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu labošanu un dzēšanu, tiesības ierobežot un iebilst pret to apstrādi, u.c. tiesības. Vairāk informācijas par datu drošības politiku varat izlasīt šeit: Drošība un privātums | Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs (pusaudzis.lv)

Atbildīgā iestāde par datu drošību un glabāšanu: SIA "Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs"

bottom of page