top of page

Informācija saistībā ar jaunajiem pandēmijas ierobežojumiem 

14.12.2020.

Cienījamie Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra klienti un apmeklētāji!

 

Valstī ir pieņemti noteikumi Covid-19 pandēmijas ierobežošanai, kas arī mums liek veikt nepieciešamās izmaiņas - darot visu, lai pēc iespējas samazinātu riskus gan jauniešiem, gan mūsu speciālistiem.

 

  • Konsultāciju kabinetā ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas, cimdi un bērniem piemēroti caurspīdīgi sejas vairogi. Konsultāciju laikā ievērosim 2m attālumu starp jaunieti un speciālistu.

  • Ja ierodaties uz ģimenes vizīti, lūdzu ņemiet vērā - vienlaikus kabinetā varēs atrasties tikai viens cilvēks un speciālists.

  • Pēc katras vizītes telpa tiek vēdināta, kā arī dezinficējam galda virsmas, rokturus un vizītē izmantotos palīgmateriālus. Lai mēs varētu veikt šos pasākumus, lūgums ierasties uz vizīti tieši norādītajā laikā.

  • Atgādinām, ka ikvienu vizīti - gan pirmreizējo, gan diagnostisko un terapeitisko -, ir iespējams noturēt attālināti. Mums ir izveidojusies laba pieredze strādājot attālinātā formātā, un mēs izmantojam gan jaunākās neirotehnoloģijas aplikācijas, gan šim formātam pielāgotus metodiskos materiālus. 

 

OBLIGĀTI klātienes vizīti aizstāt ar attālināto, ja jaunietim:

  • ir saaukstēšanās simptomi (pat ja esat droši, ka tas nav COVID-19);

  • Ir noteikta izolācija vai cita veida ierobežojumi.

 

IETEICAMS klātienes vizīti aizstāt ar attālināto, ja jaunietim:

  • Ir jāpārvietojas ar vairākiem sabiedriskajiem transportlīdzekļiem vai ir ilgs gaidīšanas laiks (>1h) pirms vai pēc konsultācijas;

  • Ir ļoti augsta trauksme un paniskas bailes no inficēšanās ar COVID-19;

  • Ir diabēts, astma vai kardioloģiskas saslimšanas;

  • Ir citu veselības problēmu saasinājumi, īpaši, ja tie saistīti ar pazeminātu imunitāti.

Ja nepieciešamas aizstāt konsultāciju ar neklātienes, vienkārši informējiet speciālistu ar īsziņu vai atsūtiet mums e-pastu uz info@pusaudzis.lv.  

 

Ja Jūsu pusaudzis apmeklē konsultācijas klātienē, lūgums pārliecināties, ka viņam līdzi ir maska, kuru lietot sabiedriskajā transportā, taksometrā un ieejot sabiedriskā ēkā. Ja pusaudzis izmanto auduma masku, palīdziet katru vakaru to izmazgāt 60C temperatūrā.

 

Jautājumu vai precizējumu gadījumā, droši sazinieties ar mums! 

Izmaiņas no 01.07.2021.

Ierodoties uz konsultāciju un uzrādot derīgu Covid19 sertifikātu no https://covid19sertifikats.lv nav nepieciešams lietot medicīnisko vai auduma masku.

bottom of page